درباره وب سایت گاراژ

درباره ما

زندگی هر لحظه نو می‌شود و انسان ها هر روز کالاهای نو و خدمات جدیدی می‌خواهند و در اين بين، افراد همواره به دنبال يافتن راه‌های بي درد سر و میان‌بری برای رسیدن به خواسته‌های‌شان ميگردند؛ ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان محترم گـاراژ، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش خودرو در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید خودرو و یا سپردن خودروی شخصی مان برای فروش با واقعي ترين قيمت در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

از این رو بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی اين پایگاه مجازی بپردازیم. و با ساده و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع خودرو، شما را یاری كنيم تا با کمترین دردسر و در کوتاه ترين زمان ممكن خودرو مورد نظر خود را بيابيد یا اگر قصد فروش اتومبيل خود را داريد آن را مستقيما و با مناسب ترين قيمت بفروشيد.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه خودرو دست يابيم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این سيستم هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود با ما هستید، آنها را به آدرس info@garazh.ir ارسال نمائید.

و در پايان لازم به ذكر است كه تمامی خدمات این سايت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

 اميرحسين قاسميان
نماد اعتماد الكترونيك

به علت بروز مشكل فني در نمايش نماد اعتماد الكترونيك از سوي سرويس دهنده آن شركت، لطفا با كليك بر روي اين قسمت و جستجوي آدرس وسايت گاراژ به نشاني ( www.garazh.ir ) نماد اعتماد ما را برسي فرماييد.